Viljandi

LEMBE ALLIK

IMG_4099

Tel. 56563756  e-mail: lembele@gmail.com  

Binnie Dansby kursuste organiseerija 2003 – 2007 ja 2009-2011.
Lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõppe 2007.a.

Olen arstiharidusega, töötades noore arstina erinevates haiglates kogesin patsientide paranemise juures olulisima tegurina armastuse energia määratut tervistavat jõudu. Läbi enese ja laste terviseprobleemidele lahenduste otsimise jõudsin umbes 30 aastat tagasi holistliku inimesekäsitluseni, 1996a. õppisin Šveitsis antroposoofilist meditsiini. Umbes samast ajast alates olen tuttav väga erinevate vaimsete tehnikate ja vabastava hingamise praktikatega osaledes Vene, Rootsi ja USA õpetajate koolitustel, otsides iseennast ja vastuseid oma küsimustele. Olen väga õnnelik ja tänulik, et alates 2003 a-st on võimalus teha koostööd Binnie Dansbyga, kelle looming-Algallika Protsess on minu jaoks täiuslik ja terviklik nii filosoofiana kui ka igapäevaelus praktiliselt kasutatavana – muutudes otsijast loojaks olen tervendanud oma elu mitmed aspektid k.a. füüsilise keha tasakaalutuse, mida arstid nimetavad „krooniliseks haiguseks“.

Alates 2004.a-st olen koos armsate mõttekaaslastega juhendanud hingamisõhtuid ja kursusi ning 2004a. jaanuarist tegutsen ka Algallika sünnitoetajana. Iga kohtumine ja sünd on minu jaoks suur õpetaja.

Olen 3 täiskasvanud lapse ema ja väga tänulik oma lastele , kes on usaldanud mind osalema 3 lapselapse imelistes väelistes sünniprotsessides.

Olen 2010 a. novembris loodud MTÜ Sünni Vägi asutajaliige ja juhatuse nõunik.

 
KATRIN HEINRICH 

 
katrin-Htel. 5119098   e-mail: katrin35@hot.ee

web.zone.ee/heinrich
http://www.katrinheinrich.blogspot.com/

Tegelen hingamistööga alates 2002.aastast. Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudi õppe lõpetasin 2007 aastal.

Olen õppinud kõrgkoolis psühholoogiat ja kaitsnud huvitava diplomitöö emotsionaalse intelligentsuse kohta. Intensiivne raamatutest õppimise aeg minu elus on asendunud sissepoole suunatud tegevustega – eneseanalüüsiga, meditatsiooniga, vaikuse, vabaduse ja rõõmu tunnetamisega enda sees ja ümber. Olen avatud ja valmis vastu võtma igasuguseid väljakutseid oma elus. Olen avanud Viljandis psühholoogilise nõustamise ja AP&Hingamistöö kabineti OÜ Tireese(tiree tähendab mõttekriipsu). Tunnen, et Elul on minu jaoks varuks rohkem head, kui ma iial suudan ette kujutada.

 
MAIE EKS 

 
MaieE-297x300tel. 5114158, e-mail: maieeks1@gmail.com
http://www.maie.ee

Olen lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõppe 2007.a. ja superviisori koolituse. Olen lõpetanud Transpersonaalse hüpnoteraapia kooli „Terviklik Mina“

Töötan Hingamisterapeudina ja psühholoogilise nõustajana, teen massaaži. Hingamisprotsesside kogemise viis on mind viinud erinevatele teadvuse seisunditele. Olen kogenud läbi hingamise võimet vabaneda kehapingetest. Seanssidel on võtmesõnaks lõdvestus ja usaldus. Kõik vastused on meis endis olemas. Peale seanssi on Vaim tugevam, Keha lõõgastunum ja Hing kergem. Kui soovid iseendast rohkem teada saada, teha muutusi, kogeda midagi täiesti uut, siis tea, et oled oodatud. Silmast silma kohtumine on koostöö.

MELINDA MAARJALILL 

kristipaasuke-2-221x300tel: 5101674  e-mail: maarjalill@hotmail.com

Minu suurimaks kireks on teadlikkuse avardamine läbi erinevate enesevaatluspraktikate.

Olen lõpetanud Algallika protsessi ja hingamistöö koolituse terapeudi ja superviisorina ning täiendanud ennast töös muutunud teadvuseseisunditega nii Eestis kui välismaal väga erinevate õpetajate käe all (protsessidele orienteeritud psühholoogia, hingamistöö praktikad, hääle- ja helimeditatsioonid, viie rütmi tants, jpm). Teraapiatöö eesmärgiks pean tähelepanu toomist igaühes peituvale loomepotentsiaalile ja kõrgeimatele mõtetele inimeseks olemisest.Toetan intuitsiooni kuulamist, enese usaldamist ja isikliku vastutuse võtmist oma valikute eest. Mind innustab see kui näen inimesi iseennast leidmas ja oma elu teadlikult muutmas.

Võtan vastu erakliente ja ka väiksemaid gruppe.