Tartu

INGE BACHAUS

AL30DEC14M020

tel. 5331 6263 e-mail: ingevalgus@gmail.com

Tänu hingamistööle olen saanud väga palju abi ja toetust. Olen tervenenud tõsistest haigustest, nii nendest, mis olid mul ilmnenud juba lapsepõlves, kui sellistest, mis elu jooksul juurde kogutud. Olen sünnitanud oma kolmanda lapse, nautides igat hetke. Olen teinud suure puhastuse oma uskumuste ja mõtete vallas ja minu elu terviklikuna on muutunud kannatusest naudinguks.Hingamistöö on samas ka võimalus aitada teisi inimesi ja see rõõmustab minu hinge igapäevaselt alates 2007.aastast. Olen lõpetanud Algallika protsessi ja hingamistöö koolituse 2009. aastal, sünde toetan alates 2008. aastast.

 

LY LOBJAKAS

LYL1-300x250

tel. 5284775   e-mail: Lylobjakas@gmail.com

Olen Algallika protsessi ja hingamistöö praktikat järginud alates 2003.aastast. Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudi õppe lõpetasin 2007.a. Hingamistöö on olnud esimene praktika, mille käigus mõistsin, et saan ise oma meele, tunnete ja kehaga tööd teha. Keegi kõrvalt ei saa mind “ära parandada”, vaid ma ise järjest avanen ja muutun, võttes vastu toetuse, mis on siin minu jaoks olemas. Terapeuditöös pean oluliseks kuulata sügavalt ja olla inimese jaoks täielikult kohal. Usun, et igaühes meis on sisemine tervenemisvõime ja mul on suur au olla neis protsessides toetaja rollis. Lisaks hingamissessioonidele pakun hüpnoteraapia ja leebe bioenergeetika seansse. Hüpnoteraapiat pean eriti efektiivseks lapsepõlvest pärit hingehaavade tervendamisel ning seekaudu praeguste elumustrite muutmisel soovitud suunas. Leebe bioenergeetika toetab tervenemist füüsilistest ja emotsionaalsetest traumadest, mis meid mõjutavad terve elu jooksul.

VIRGE KUIVJÕGI

Virge

tel.5240468 e-mail: virge.kuivjogi@gmail.com

Algallika Protsessi ja Hingamistöö tearpeudiõppe lõpetanud 2010.a.
Vabastava hingamisega tegelen alates 2006 aastast. 2010 sügisest täiendan end Inspiraktiva HB hingamisterpeutide 1-aastasel koolitusel. Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala. Olen kogenud, kuidas vabastav- ja teadlik hingamine aitab toetada elujaatavaid muutusi. Korraldan nii hingamisgruppe kui ka pakun individuaalseansse. Lisaks hingamisele olen tegelenud 5 rütmi tantsu ja Rännaku rühmade organiseerimisega Tartus.

 

REET KARRO

Tel 56492769 e-mail:reet@hingamisstuudio.ee 

http://hingamisstuudio.ee
Olen lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõppe 3-aastase programmi ja superviisoriõppe. Lisaks olen reikimeister. Hariduselt olen filoloog, pedagoog ja tõlkija.

Psühholoogia- ja tervisehuvilisena olen ennast kõvasti täiendanud üld- ja arengupsühholoogia, eripedagoogika ja tervisliku toitumise alal. Olen tänulik kogemusterohke ja arendava elu eest – tutvunud eri eluvaldkondadega, olnud mitu korda abielus, sünnitanud viis toredat last ja loonud Hingamisstuudio – oma teraapiakabineti Tartus. Hingamine on aidanud mul lahendada suuri eluprobleeme, nüüd aitan teisi.
Tegutsen Hingamisstuudios, pakkudes vabastava hingamise individuaalseansse, reikit ja energeetilist massaaži ning korraldades rühmahingamisi ja reikikoolitusi. Minu jaoks on kõik teraapiad läbi põimunud – hingajaid toetades ja massaaži tehes voolab mu kätest reiki, reikikoolitusi tehes tuginen jällegi hingamisterapeudi kutse-eetikale ja hingamisgruppide vedamisel saadud kogemustele. Reikikoolituse grupp toimib kui teraapiagrupp. Usun kirglikult vabastava hingamise imejõusse, olen õnnelik, et olen valinud just sellised teraapialiigid, kus klient on kõige keskmes ja leiab teraapia käigus omaenda jõu, terapeudi roll on toetada ja luua tervenemiseks ruum.