Tallinn

SÖLVE MAIBERG

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

tel. 53412077 e-mail: imetegija@gmail.com

http://www.hot.ee/hinga ja http://www.hingamistuba.ee

Olen lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudi õppe 2007.a.

Jätkates osalemist terapeudiõppes 3 aastat superviisorina. 2010 läbisin Binnie A.Dansby 10 osalise ekstaatiliseks sünnituseks ettevalmistusprogrammi – õppe. Olen osalenud ning toetanud paljude silmapaistvate hingamisõpetajate koolitusi Eestis.
Olen töötanud Algallika protsessi ja hingamistöö terapeudina 6 aastat, sama kaua toetanud peresid sünnituseks ettevalmistumisel ning toetanud sünnitusi.Suhtlemine inimestega ja lastootavate peredega ning nende toetamine on mu kirg ja igapäevane inspiratsiooniallikas.

 

KARITA MIKKO

Karita

tel.53434989 e-mail: mikkokarita@gmail.com

Binnie A Dansby kursuste organiseerija aastatel 2012-2014.
Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase terapeudiõppe lõpetasin 2008.aastal. 

Inimese sisemaailm ja vaimne areng on mind huvitanud nii kaua kui end mäletan. Olen end täiendanud läbi erinevate õpetuste- alates psühholoogia õpingutest Tallinna Ülikoolis kuni alternatiivteraapiateni ja joogatreeneri kursusteni erinevate õpetajate juures. Olen pidevas õppimise ja vastuvõtmise protsessis.

Alates 2007. aastast on hingamistöö minu igapäevaseks tööks, võttes vastu kliente nii eraviisiliselt kui korraldades erinevaid gruppe ja koolitusi. 2008. aasta algusest alustasin tööd ka rasedate naiste ja peredega, valmistades naisi ette hingamise, teraapia ja joogaga pehmeks ja ekstaatiliseks sünnituseks. Samuti toetan peresid nii sünnitusel kui ka pärast sünnitust. Minu suurimateks õpetajateks on aga minu 3 last, kellest viimane ka kodus sündinud.

 

AIVAR OJA

aivaroja-300x204

tel.56930929  e-mail: ojaaivar@gmail.com

Olen lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõppe 2010.a. Jätkan superviisoriõppes sama koolituse raames. 

Teadliku hingamise erinevaid meetodeid ja tehnikaid olen viljelenud alates 2004.a. Vabastava hingamise meetodit olen omandanud paljude õpetajate juures – eelkõige Leonard Orr, Colin Sisson, Binnie A Dansby ja eesti hingamisterapeutide kogukonnas.
Juhendan nii indivuduaalseid kui grupitöö hingamise seansse. Oleme sõpradega koostöös keskendunud meeste enesearenduse grupiööle.Oman kunstiterapeudi pädevust – juhendan intuitiivse maalimise ja viie elemendi sisemise mandala õpitubasid.Praktiseerin igapäevaselt teadliku hingamise iidseid harjutusi taiji, jooga traditsioonist ning Tiibeti Traditsioonilise Meditsiinipärimusse kuuluvat kunye – keha-meelt-energiat kui tervikut hõlmavat – teraapiasüsteemi. Minu jaoks on olemuslik luua sillad inimkultuuri iidsetest pärimustest tänapäeva – tuua tasakaalustav kogemus tänasesse ellu.

Minu kõrgem mõte väljendub sõnades – ELU ON IME.

 
 

KERT GRÜNBERG

Kert portree

tel.5066554 e-mail: kert@hingamistuba.ee

http://www.hingamistuba.ee

Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõppe lõpetasin 2007.a.

Alates 2008 aastast olen Rahvusvahelise Hingamisföderatsiooni (IBF) liige ja Eesti esindaja. Alates 2009 kuulun IBF Integrity Committe-sse, kus toetan organisatsiooni liikmeid ja juhatust ning aitan leida lahendusi.Olen Hingamistoa looja ja töötan seal alates 2008 individuaalklientide ja hingamisgruppidega. 2010 sügisest korraldan Inspiraktiva HB hingamisterpeutide väljaõpet ja koolitust Tallinnas. Õpin Transpersonaalse hüpnoteraapia koolis ” Terviklik Mina”.

 

JANIKA SIRVI

Janika-300x225

tel.5113342  e-mail: janikas@neoon.com 

Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõppe lõpetanud 2010.a.
Olen läbinud Lena Kristina Tuulse 3 aastase hingamisõpetaja koolituse ja assisteerinud tema koolitusi. 2010.a.lõpetasin põhjaliku sünnitoetajate koolituse. Hetkel töötan hingamisterapeudina Tallinnas Hingamistoas ja viin läbi ka grupihingamisi.

 

PILLE ALLIK-TREPP

PilleA-300x258

tel.53331311  e-mail: pille17@gmail.com

Sündisin 17.märtsil 1981. aastal Tallinnas. Hariduselt olen geoökoloog, hingelt aga tantsija. Tantsimine, muusika ja esinemine on minu lemmikud olnud lapsest saadik. Mind huvitab eneseareng ja eneseleidmine läbi erinevate toetavate tegevuste. Vabastava hingamisega tegelemine on minu maailma palju arvardanud. Olen õppinud elu nautima ja imesid nägema. Sain 2012.aasta sügisel emaks sünnitades kodus toetatult tütrekese Marille.

Lõpetasin Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõppe 2012.aastal ning jätkasin õpet superviisorina. Olen läbinud Binnie A. Dansby sünnitoetajate kursuse ja mitmel korral olnud teadliku raseduse ja sünnituse 10-ne osalise programmi “Sünni Vägi” üks grupijuhtidest. Olen MTÜ “Sünni Vägi” liige. 

AULI KÕNNUSSAAR

Auli-pilt2-200x300

tel.5642982 e-mail:aulisaveljev@gmail.com
http://www.hingamistuba.ee

Olen lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõppe,  Lena Kristiina Tuulse 1-aastase õppe ning osalenud paljude Eestit külastanud hingamisterapeutide koolitustel nii osaleja kui ka assistendina (Johan Ekenberg).

Hariduselt olen psühholoog ning töötanud nii koolis lastega kui ka täiskasvanutega tehes PREP-paarisuhtekoolitusi ja Gordoni perekooli. Lisaks hingamistööle olen lõpetanud ka  7-aastase psühhodraama lavastajaõppe CP tasemel (Sirkku Aitolehti). Nii hingamine kui ka psühhodraama on andnud väga sügava kogemusliku tunnetuse inimese olemusest. Kuna mind on juhtinud suur uudishimu ja kirg kehaliste teraapiate suhtes, siis olen kõrvalt lõpetanud ka Reiki II astme, Leebe Bioenergeetika väljaõppe (sh liblikmassaaz) ja 1-aastase 5-rütmi tantsude koolituse. Täna õpin perekonna psühhoteraapiat. Olles tegelenud aastaid inimese individuaalse arengu toetamisega, olen mõistnud, et tihti aitab lapsi ja täiskasvanuid eriti hästi, kui töötada kogu  peresüsteemiga. Tahes või tahtmata oleme nende süsteemide mõjuväljas, millesse kord sündisime ja milles täna elame.

Mind on alati inspireerinud teema, kuidas hoida nähtaval see ARMASTUS, mis ühendab pereliikmeid, kuid kipub aegajalt kohustuste, pingete ja hirmude alla ära kaduma.  Olen tänulik kõigile oma õpetajatele, koosõppijatele, klientidele ja eriti lähedastele, kes on aidanud mul selles teemas selgust luua ja vastuseid küsimustele leida!

 

TIIA LÕOKE

Tiia-300x198

tel.5178313 e-mail: tiia@voog.ee
http://www.voog.ee
http://www.algallika.ee

Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõpe 2008.a.Vabastava hingamise praktiseerimise ja õpetamisega tegelen alates 2004.aastast, pean seda üheks võimsamaks enesearengu meetodiks. Alates 1986.aastast olen töötanud nõustaja ja koolitajana,  olen psühholoog, gestaltterapeut ja TRE meetodi instruktor, õppinud lisaks NLP-d, rännaku meetodeid ja energeetilist tervendamist. Teen pikaajalisi enesearengu ja  hingamistöö kursuseid nimetuse all Teadlik Loomine ja Hingamine.Koos mehega oleme loonud ja peame Algallika külalistemaja Matsalu Rahvuspargis läänemaal, kus korraldame vaimse arengu kursuseid ja kontserte.

TRIIN VÄRNIK

 

Tel: 5647 9569 e-mail: triin.varnik@hotmail.com

Lõpetasin kolm aastat kestva Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudiõppe 2014. aastal.Olen avatud, emotsionaalne ja ühendatust loov nii hingamisterapeudina, imetamisnõustajana, sünnitusjärgse toetuse pakkujana värsketele emadele-lastele-peredele, abikaasana ja kahe lapse emana.Olen MTÜ Sünni Vägi liige ning ka Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu (www.siet.ee) juhatuse liige.