MTÜ Sünni Vägi

LAPSE SÜND ON KÕIGE LOOMULIKUM ASI MAAILMAS.

synd-uus

Iga naine on loodud sünnitama loomulikult ja pehmelt, lapse loomine on naise elu kõrghetk. Sünd võib olla pehme ja jõuline, väestav kogemus. Iga naine saab võtta endale juhtimise, milline tema lapse sünd saab olema.

Lapseootusaeg on parim aeg õppida aeglustumise ja loomise kunsti. 

Hingamistöö on sobiv meetod…

…lapseootuse muudatuse rohke ja intensiivse ajaga kohanemiseks ja lõdvestumiseks;

…aru saamiseks, mis sinuga toimub;

…võimaldab teadlikuks saada oma sünnil ja elu jooksul sünni kohta tehtud otsustega, mis võivad takistada sinu lapse pehmet sündi.

Enda toetuseks on sul võimalus valida Sünni Vägi kursus või individuaalne töö sünnitoetajaga, leida inspiratsiooni lugemisvarast või tulla Binnie A Dansby kursusele. 

SINU LAPS ARMASTAB SIND ÜLE KÕIGE, ROHKEM KUI SA SUUDAD ETTEKUJUTADA

MTÜ SÜNNI VÄGI

2010. aasta 12. jaanuari hommikul kohtusid mitmed Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudid, et süveneda Binnie A. Dansby õpetusel loomuliku sünni saladustesse. Ekstaatilise sünnitoetuse programmi 10 kohtumist kulmineerus 24. oktoobril ühenduse Sünni Vägi loomisega.

2010. aasta 24. oktoobril asutatud MTÜ Sünni Vägi on loomulikku ja looduslikku sündi toetavate inimeste ühendus,  mis on avatud kõigile, kes tunnevad soovi luua muudatust meie sünnituskultuuris. Muudatust, mis põhineb tõe tunnistamisel, et laps, kes siia sünnib, on teadvel juba enne sündi ning osaline igas hetkes.

MTÜ Sünni Vägi on pühendunud hoidma elujaatavaid mõtteid, mis puudutavad sündi ja selle mõju inimese elule ja ühiskonnale.

Lisaks on siin ruumi ka meditsiini töötajatele (arstidele, ämmaemandatele) ja sünnitoetajatele, kes soovivad kogeda ühendatust ja koosloomist, saada supervisiooni ja toetust ühe meie aja kõige teadlikuma õpetaja, Binnie A Dansby, juhendamisel.

MTÜ Sünni Vägi ametlik koduleht asub aadressil:

http://www.synnivagi.ee

http://www.facebook.com/synnivagi