Binnie A Dansby

Binnie A. Dansby on inspireeriv õpetaja, andekas terapeut, tervendaja, kirjutaja ja kaasaja filosoof. Viimase kolmekümne aasta jooksul on ta välja arendanud oma töömetoodika, millele tugineb kogu tema õpetus ja treeningprogrammid. Algallika protsess ja hingamistöö on süsteem isiklikuks ja professionaalseks arenguks, mille eesmärgiks on hõlbustada vanade hirmude, ebapiisavustunnete ja piirangute vabastamist ja tervendamist. See on loodud inimest väestama läbi erinevate praktiliste tehnikate, töövahendite, hingamise ja inspiratsiooni.

binnie

1977 aastal jättis Binnie seljataha oma disaineri ja kunstniku karjääri, et asuda tervenemise ja transformatsiooni teele. 1980 aastaks oli tema tähelepanu liikunud terapeutilise hingamistöö eraseanssidelt, nõustamiselt ja koolitustelt rohkem raseduse ja sünnituse teemadele.

Olles aastate jooksul uurinud erinevaid sünnituspraktikaid ja sünnieelseid kogemusi, mida täiskasvanud inimesed, nii grupis kui eraviisiliselt, olid meenutanud ja väljendanud, hakkas ta veelgi sügavamalt kuulama emaüsas olevaid ja sündivaid olendeid. Ta on toetanud sadu sünde väga erinevates tingimustes: kodusünnitused, vettesünnitused, tavapärased haiglasünnitused, keisrilõikega sünnitused, jne.

“Mul oli suur õnn ettevalmistada ja toetada esimest vettesünnitust Ameerika Ühendriikides 1980 aastal. Peale seda mulle osaks saanud sündmused ja tähelepanu aitasid mul luua ja õpetada Teadliku Sünnituse Programmi, millest hiljem kasvasid välja Loomise dünaamika ja Ekstaatilise sünnituse ettevalmistuse kursused. Ma olen sügavalt tänulik nende aastate eest, mil mind õpetasid Sünd ja kõik need julged inimesed, kes minuga koostööd valisid teha.“

Binnie saavutused siin elus on väga värvikirevad, alates lauljast-näitlejast ja New Yorgi moekunstnikust, kahe poja ema ja seitsme lapselapse vanaemani. Vabastavat hingamist alustas ta 1975 aastal Leonard Orri käe all; ta on õppinud kliiniliseks hüpnoterapeudiks Dr Joseph Speari juures; aastaid on ta olnud Meister O. Mikhael Aivanhovi ja Imedekursuse pühendunud õpilane. Alates 1988 aastast on Binnie läbiviinud kolme-aastast Algallika hingamistöö terapeutide koolitust nii Saksamaal, Inglismaal, Taanis kui Eestis.

Aidates teadvustada kui suur mõju on sünnil inimteadvusele ja kultuurile on Binnie suurimaks taotluseks elu kvaliteedi muutmine.

www.binnieadansby.com