Algallika Protsess ja Hingamistöö

. . .  on filosoofia ja praktika, mis tervendab inimese ennast piiravaid esmaseid otsuseid, mida tegime olles emaüsas, esimese hingetõmbe ajal ja väärtuslikel hetkedel kohe peale sündi. Need otsused on salvestunud alateadlike uskumustena, mis loovad aluse meie negatiivsetele mustritele ja on konfliktide tuumaks terves ühiskonnas. See süsteem on välja kujunenud kolmekümneaastase töö käigus klientide ja kolleegidega enesearengu, vaimsuse, sündimise ja sünnipsühholoogia ning terapeutilise hingamistöö vallas. 

ALGALLIKA protsessi ja hingamistöö alustõed

Sündimise kvaliteet mõjutab kogu elu kvaliteeti ja seeläbi kujundab ka ühiskonna kvaliteeti.

Meie kogemus eostamisest, küpsemisest ja sünnist mõjutab otseselt seda,

mil moel läheneme loomingulistele protsessidele oma elus.

Isiklik vägi seisneb meie võimes valida. Kõikidel meie valikutel on mõju.

Ühendatud teadlik hingamine on otsesem tee

alla surutud hirmude ja tunnete teadvustamiseks ja tervendamiseks.

Mõte pluss energia loob kogemusliku tulemuse füüsilise maailma kohta.

Igaüks väärib turvalist ja armastavat toetust kogukonnas.

Iga üksikisiku hoiakud ja mustrid peegelduvad erinevate rahvuste hoiakutes ja mustrites.

Uuringud näitavad, et lapsed on õppimisvõimelised ja teevad otsuseid nii üsasiseselt kui sünni ajal. Me mäletame oma rasedust ja sündi igas oma keharakus. ALGALLIKA hingamisterapeudi turvalise ja armastava juhendamisega saad sa hakata kontakti looma oma looteea ja  sünniaegsete mälestustega; näha, kust on pärit sinu kõige ennast vähendavad mõtted ja mustrid; ja neid muuta. Hilisemate traumade ja puuduse poolt tekitatud hirm ning ka päevakorralisemad teemad, on võimalik tuua tervendavasse maatriksse. Tõeline tervenemine algab hetkest, mil eluvähendav mõte on muudetud elujaatavaks mõtteks. Hingamistehnika, mida põhiliselt siin kasutatakse, on sajandeid olnud joogidele ja müstikutele tuttav viisina keha puhastamiseks ja vaimu vabastamiseks. 1970ndate keskel töötas Leonard Orr välja „uuestisünni“ tehnika ja järgnevad teerajajad paljude psühholoogia, vaimsuse ja tervendamise aladel on võtnud ette hingamistöö edasise erialase arendamise.

Hingamise ja küllusliku elu KUNST

Ühe hingetõmbe tegemine ei ole midagi sellist, mida sa peaksid õppima. Õppida saad sa seda:

  • Kuidas ühendada oma hingamine selleks, et vabastada stressi ning luua elujõudu terviklikkust ja turvalisust.
  • Kuidas meelde tuletada, vabastada ja tervendada elu-vähendavaid otsuseid, mida sa tegid oma sünni ajal või mõnel muul eluhetkel.
  • Kuidas luua ja elada sellist elu, mida sina tahad

Algallika protsessi ja hingamistöö seanss kestab üldjuhul kaks tundi. Sinu ALGALLIKA hingamisterapeudi keskendub turvalisuse ja toetuse vahetu kogemuse tagamisele. Enne mitmedimensioonilist hingamistööd, võtate omavahel tutvumiseks aega, te räägite sinu sünnist ja sellest, missuguseid negatiivseid mustreid tahad muuta, ja mis toimub sinu elus just praegu. ALGALLIKA hingamisterapeut kasutab isiklikke integreeritud kogemusi ja ALGALLIKA protsesse (n: Diagnostilised küsimused, Resonantsküsimused ja Väärtuste väljaselgitamise protsess) selleks, et tagada selgust teie koos töötamiseks. Seanss jätkub hingamisseansina kas mugavalt matil või diivanil lamades või basseinis soojas vees toetatuna.

Sinu ALGALLIKA hingamisterapeut on kogu aeg sinu juures; kuulates, aidates sul ühendada oma hingamine ja toetades sind liikumaks hellalt läbi ükskõik millise üleskerkiva energiabloki. Sinu käsilolevale olukorrale sobivaid afirmatsioone öeldakse selleks, et saaksid tunda, väljendada, vabastada ja tervendada kaua maetud olnud emotsiooni, mõnikord naer … mõnikord pisarad. Sinu hingamine kasvab rütmini, mis on toitev ja lõdvestav, vaistlik ja taas elustav. Sinu hingamine võtab sellise rütmi, mis toidab keha ja ühtlasi lõõgastab, on intuitiivne ja kosutav. Sa koged oma ühendatusse taju. Sa ei ole enam oma Põhiolemusest eraldi. Sina oled see, kes valib, mitu seanssi sa kogeda tahad. Eesmärk on edukalt integreerida teadvel elujaatavaid mõtlemise, hingamise ja olemise viise. Lisaks eraseanssidele toimuvad ka tutvustavad üritused, toetusgrupid, töötoad ja professionaalne treening.

Meelde istutatud ja hingamise poolt toidetud mõte juurdub igas keharakus.”

©1994-2009 Binnie A Dansby